تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

چیزهایی که می توانید در خانه برای از بین بردن بوی بد دهان امتحان کنید

چیزهایی که می توانید در خانه برای از بین بردن بوی بد دهان امتحان کنید

از بین بردن بوی بد دهان

برخی از افراد زمانی متقاعد می‌شوند که بوی بد دهانشان کاملاً خنثی باشد. دیگران نفس وحشتناکی دارند و آن را نمی دانند. بوییدن نفس خود دشوار است، چه رسد به قضاوت در مورد بوی آن.

طب سنتی شمیم دارای مجوز تولید داروهای گیاهی و اسانس های طبیعی می باشند  که شاهد این ادعا عزیزانی هستند که با اعتماد به طب سنتی ایرانی روند درمانی خود را انجام دادند.

از کسی که به او اعتماد دارید بخواهید تا نظر صادقانه به شما بدهد – در اواسط روز، و نه درست بعد از صیقل دادن ساندویچ ماهی تن با پیاز اضافی.

اگر سوء ظن شما تایید شد و نفس شما مشکل دارد، نگران نباشید. درمان های خانگی زیادی وجود دارد که می تواند بوی بد دهان را از بین ببرد. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از آنها بیندازیم.

منشأ بوی بد دهان

بوی بد دهان معمولاً از دهان منشأ می گیرد، جایی که باکتری ها همیشه وجود دارند. وقتی غذا می خورید، تکه های غذا در دندان هایتان گیر می کند. باکتری ها روی این تکه های غذا رشد می کنند و ترکیبات گوگردی بدبو را آزاد می کنند.

شایع ترین علت بوی بد دهان، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان است. اگر مرتب مسواک نزنید و نخ دندان نکشید، باکتری‌ها در دهان شما به رشد خود ادامه می‌دهند و لایه نازکی از باکتری‌ها به نام پلاک روی دندان‌هایتان ایجاد می‌شود. هنگامی که پلاک حداقل دو بار در روز پاک نشود، بوی بدی تولید می کند و منجر به فرآیند بدبو دیگری، یعنی پوسیدگی دندان می شود.

برای مشاهده و یا عضویت صفحه اینستاگرام طب سنتی شمیم سبز اینجا را کلیک کنید.

تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

همه غذاها در دندان های شما گیر می کنند، اما برخی غذاها مانند پیاز و سیر معمولا منجر به بوی بد دهان می شوند. هضم این غذاها باعث آزاد شدن ترکیبات گوگرد در جریان خون شما می شود. وقتی خون به ریه های شما می رسد، بر تنفس شما تأثیر می گذارد.

اگرچه بیش از ۹۰ درصد از موارد بوی بد دهان منشاء می‌گیرد، اما گاهی اوقات منشأ مشکل از جای دیگری در بدن است. ممکن است در نتیجه رفلاکس اسید باشد که منجر به بازگشت نسبی مایع بد مزه می شود. سایر علل احتمالی عبارتند از عفونت، عوارض دیابت و نارسایی کلیه. شروع یک رژیم غذایی جدید، مانند رژیم کتو، ممکن است بوی خاصی را به همراه داشته باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر با متخصصان ومشاوران ما تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
درمان های خانگی برای بوی بد دهان
نوشتهٔ بعدی
درمان های خانگی برای بوی بد دهان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست