تولید داروهای گیاهی | اسانس های طبیعی

کاربردها و فواید اسانس شمعدانی

کاربردها و فواید اسانس شمعدانی

اسانس شمعدانی شمیم سبز کرج

با افزودن دوز کمی اسانس شمعدانی، مراقبت روزانه از پوست خود را تقویت کنید. روزانه یک تا دو قطره روغن شمعدانی را روی صورت خود استفاده کنید تا رنگ پوستی درخشان و یکنواخت داشته باشید. روغن شمعدانی قرن هاست که به دلیل فواید زیبایی که دارد و دلیل خوبی هم دارد مورد توجه قرار گرفته است. اسانس شمعدانی با فواید زیبایی جدی، یکی از ضروریات روتین روزانه مراقبت از پوست شما است.

اسانس شمعدانی برای ماساژ ایده آل است.

خواص روغن شمعدانی به بهبود ظاهر پوستی سالم کمک می کند و در عین حال تأثیری آرام بخش و آرام بخش به احساسات دارد. روغن شمعدانی را با روغن نارگیل تکه تکه شده doTERRA ترکیب کنید تا ماساژی لوکس و آرامش بخش در خانه داشته باشید. ترکیب اسانس شمعدانی با اسانس دیگری مانند اسطوخودوس یا ترنج را در نظر بگیرید تا تجربه ماساژ خود را حتی بیشتر کنید.

طب سنتی شمیم دارای مجوز تولید داروهای گیاهی و اسانس های طبیعی می باشند.

با غنی سازی روتین مراقبت از مو با استفاده از اسانس شمعدانی، ظاهر موهای خود را تغییر دهید. شامپو و نرم کننده شما ممکن است خوب باشند، اما با مزایای اضافی روغن شمعدانی مو، حتی بهتر خواهند بود. این تغییر را با اضافه کردن چند قطره روغن شمعدانی به شامپو و نرم کننده خود شروع کنید. افزودن روغن شمعدانی به روتین مراقبت از موی روزانه شما به موهای شما درخشندگی و سلامتی می بخشد، به علاوه عطر فوق العاده روغن اسانس شمعدانی را در طول روز روی موهای خود استشمام خواهید کرد.

داروسازی شمیم سبز | داروهای گیاهی در کرج

داروسازی شمیم سبز | داروهای گیاهی در کرج

آیا می خواهید ظاهر پوست خود را بهبود بخشید؟

اسانس شمعدانی جواب این سوال است. بعد از حمام، روغن شمعدانی را به پوست خود بمالید تا یک اثر صاف کنندگی به آن بدهد. یکی از مزایای کلیدی اسانس شمعدانی، ایجاد ظاهری شفاف و سالم است. هر زمان که می خواهید پوستی سالم داشته باشید، با استفاده از روغن شمعدانی به پوست خود از این مزیت قدرتمند بهره ببرید.

برای مشاهده و یا عضویت صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

به دنبال راه های بیشتری برای استفاده از فواید اسانس شمعدانی برای پوست هستید؟

پس از یک تمرین عرق‌ریزه یا یک روز زیر نور خورشید، روغن اسانس شمعدانی را به صورت موضعی بمالید تا پوستی شفاف و شاداب داشته باشید. نه تنها احساس پوست خود را دوست خواهید داشت، بلکه عطر دوست داشتنی روغن شمعدانی تا چند ساعت پس از استفاده با شما خواهد ماند.

گاهی اوقات احساس استرس و اضطراب می تواند زندگی روزمره را مختل کند. برای آن لحظات ناامید کننده یا ناراحت کننده، مطمئن شوید که از مزایای معطر اسانس شمعدانی استفاده کنید. یک قطره را در کف دست خود بریزید و سپس دستان خود را به هم بمالید. هنگامی که روغن را در دستان خود مالیدید، دستان خود را روی بینی و دهان خود فنجان کنید و به آرامی نفس بکشید.

با استشمام رایحه اسانس شمعدانی، اثر آرام بخش و زمینگیر آن را بر روی احساسات احساس خواهید کرد. اسانس شمعدانی شمیم سبز کرج

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
آیا خطراتی برای روغن لیمو تا به حال وجود داشته است؟
نوشتهٔ بعدی
روغن شمعدانی در روعن گیاهی شمیم سبز

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست