تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

آیا شواهد برای اسانس ها و ریه ها ممکن است تغییر کند؟

آیا شواهد برای اسانس ها و ریه ها ممکن است تغییر کند؟

اسانس ها و ریه ها

در حال حاضر، پزشکان به افراد مبتلا به مشکلات مربوط به سلامت ریه توصیه می‌کنند یا از مصرف روغن‌های ضروری اجتناب کنند یا با احتیاط شدید به آن‌ها برخورد کنند، زیرا شواهد محکمی وجود ندارد که استفاده از روغن‌های ضروری برای سلامت ریه را ثابت کند. اما آیا تحقیقات جدید می تواند تأثیر بگذارد؟ شاید.

دکتر بوهر می گوید: «به طور بالقوه برخی تحقیقات وجود دارد که هنوز در مراحل اولیه هستند و می توانند مزایای بالقوه ای داشته باشند. اما صبر کن او خاطرنشان می کند که این “مرحله های اولیه” معمولاً به معنای تحقیقاتی است که شامل ظروف پتری یا حیوانات است، نه انسان. او می‌گوید: «قطعاً نقشی برای ادامه کاوش برای نقش گیاهان دارویی به‌عنوان درمان وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که آنها با آماده‌سازی‌های موجود فعلی آماده هستند».

طب سنتی شمیم دارای مجوز تولید داروهای گیاهی و اسانس های طبیعی می باشند  که شاهد این ادعا عزیزانی هستند که با اعتماد به طب سنتی ایرانی روند درمانی خود را انجام دادند.

تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

تولید-داروهای-گیاهی | اسانس-های-طبیعی

نتیجه نهایی: اگر به بیماری ریوی مبتلا هستید، ایده خوبی است که در استفاده از روغن‌های ضروری احتیاط کنید. قبل از شروع استفاده از هر چیز جدید، از جمله اسانس یا مکمل های گیاهی، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

برای مشاهده و یا عضویت صفحه اینستاگرام طب سنتی شمیم سبز اینجا را کلیک کنید.

و هیچ یک از داروهای تجویز شده را بدون مشورت با پزشک خود رها نکنید. اگر در مورد عوارض جانبی داروهای فعلی خود نگران هستید، ممکن است پزشک شما بتواند داروی متفاوتی را پیدا کند که ممکن است برای شما بهتر باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر با متخصصان ومشاوران ما تماس بگیرید.

 

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
یک لایه بردار ملایم را بشناسید
نوشتهٔ بعدی
درمان های خانگی برای بوی بد دهان

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست