لذت خرید با کیفیت و دست اول

شرکت شمیم سبز با کنترل در کشت، داشت و برداشت گیاهان دارویی و معطر، استفاده از بهترین بذرها، عدم استفاده از آفت کش ها و برداشت و خشک کردن محصولات بصورت صنعتی و بسته بندی بهداشتی اقدام به تهیه مواد اولیه خود نموده است.

لذا بهترین تولید در اسانس های دارویی و معطر در زمینه های اسانس خوراکی در صنعت غذا، اسانس های دارویی در صنعت بهداشتی و داروسازی، اسانس های معطر جهت تولید انواع نت های عطر با شرکت های ایرانی و خارجی همکاری داشته و آماده ارائه خدمات و قبول تقاضاهای مشتریان می باشد.

خدمات شمیم سبز شامل:

تولید روغنهای مرغوب گیاهی با پایه های گیاهی و جانوری تحت نظارت متخصصین شیمی، داروسازی و طب سنتی می باشد.

از دیگر تولیدات این شرکت تولید عصاره های هیدروالکلی (خشک و مرطرب، غلیظ) و مواد اولیه داروسازی از جمله کشته ها (نانو دارو) و نمک های گیاهی و جانوری می باشند.

فروشگاه اینترنتی اسانس و روغن های گیاهی و عصاره گیری از دیگر خدمات شرکت شمیم سبز می باشند.

محصولات جدید شمیم سبز

شرکت شمیم سبز با بهره برداری از تجهیزات پیشرفته در زمینه تهیه عصاره و مواد موثره گیاهی و ترکیب آنها در روغنهای پایه و اسانس های روغنی خود گیاهان اقدام به تولید بهترین روغن های گیاهی بصورت تقطیر و ترکیبی نموده است.

این روغن ها با تنوع 300 نوع با ترکیب حکیمانه و علم روز در زمینه های مسکن، ترمیم کننده ی بافتهای پوستی، آرایشی، بهداشتی، روغنهای انوع ماساژ، روغن های بازسازی اعضا، حجم دهنده ها (گیاهی و جانوری) قارچ و باکتری کش ها، روغنهای رفع مسمومیت و درمان واریس، روغن های ترکیب در کرم ها و دئودورانت ها موجود می باشند.

آشنایی با محصولات ویژه شمیم سبز:

تولید کننده انواع عصاره ها، اسانس ها و روغن های گیاهی (Bulk Product)، استخراج و خالص سازی برخی از مواد موثره ی دارویی (API) منشا گیاهی، تولید داروهای گیاهی، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، طراحی و توسعه ی فرمولاسیون محصولات جدید به منظرو تقویت سبد محصولات و متد های روز آنالیزی

شمیم سبز | خرید اسانس طبیعی | خرید